26.06.2019

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

Оголошується конкурс на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування

в Ізмаїльському районі

 

Організатор перевезень - управління економічного та агропромислового розвитку Ізмаїльської районної державної адміністрації

№ об'єкта конкурсу

Наймену-вання маршруту та кінцевих зупинок

Режим руху

Особливості періодичності здійснення перевезень

Кількість оборотних рейсів на добу

Час відправлення з кінцевих зупинок, год.хв.

Інтервал руху

Необхідна кількість транспортних засобів (без урахування резерву)

Вимоги до автобусів (клас, місць для сидіння)

Плата за участь в конкурсі (грн.)

Ізмаїл АС

Населений пункт

1

Комишівка - Ізмаїл АС

звичайний

щоденно

1*

12.00*

7.00*

1

А, В-18; І, ІІ - 22, ІІІ - 40

2 200,00

2

Кислиця - Ізмаїл АС

звичайний , м/таксі

щоденно

1*

4

7.00; 9.50; 12.10; 14.10*; 18.00

6.10*; 7.40; 11.00; 13.10; 17.10

1

А, В-18; І, ІІ - 22, ІІІ - 40

2 200,00

Умовні позначки: * - рейс виконується в звичайному режимі руху

 

Умови конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в Ізмаїльському районі:

Обґрунтована структура парку автобусів, що працюватимуть на приміських автобусних маршрутах загального користування, має відповідати таким критеріям:

     а)   рухомий склад повинен відповідати вимогам чинного законодавства за класом, технічними та екологічними показниками, пасажиромісткістю. Транспортні засоби, які претендент пропонує залучати до перевезень мешканців Ізмаїльського району, повинні відповідати вимогам безпеки, охорони праці, державним стандартам, мати відповідний сертифікат, бути зареєстрованими відповідно до чинного законодавства, перебувати в належному технічному і санітарному стані;

     б)     перевізник при здійсненні пасажирських перевезень повинен забезпечувати автобуси категорії М 2 та М 3,  класу А, В, I, ІІ або IIІ, які мають не менш як 18 місць для сидіння. Забороняється виставлення одного й того ж автобусу на всі об'єкти конкурсу та використання перевізниками автобусів, переобладнаних з вантажних транспортних засобів.

2. Перевезення пасажирів на маршрутах здійснюються відповідно до державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення.

3. Для участі у конкурсі з перевезення  пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в Ізмаїльському районі, перевізник-претендент повинен мати кількість транспортних засобів для виконання перевезень та достатню кількість резервних автобусів, яка відповідно становить 10 відсотків  необхідної кількості автобусів для виконання перевезень.

4. Автотранспортні засоби, які пропонуються перевізниками-претендентами для резерву, повинні бути аналогічними за показниками категорії, класу, комфортності основним автотранспортним засобам, які пропонуються для обслуговування маршруту.

5. До додаткових Умов належить наявність у заявлених транспортних засобів GPS-систем для здійснення контролю за дотриманням схем і графіків руху пасажирського транспорту. Перевізники-претенденти мають забезпечити диспетчерський контроль та управління перевезеннями самостійно або із залученням підприємства автобусних станцій (за договором).

Перевага на конкурсі надаватиметься перевізнику, який пропонує автобуси з більшою категорією екологічного стандарту (Євро 3 - Євро 6), електроавтобуси, низькопідлогові автобуси, автобуси із спеціальним обладнанням для їх експлуатації на екологічно чистих видах палива (газодизелі).

6. На кожному об'єкті конкурсу, який включає приміські автобусні маршрути загального користування, перевізник-претендент має забезпечити транспортні засоби, пристосовані для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, в кількості до 35 відсотків загальної кількості автобусів до 31 грудня 2019 р, та до 50 відсотків - з 1 січня 2020 року.

 

     Для участі в конкурсі на перевезення пасажирів на автобусному маршруті  загального  користування  автомобільний перевізник подає  конкурсному комітету такі документи:

заяву   претендента   встановленого   зразка  із  зазначенням автобусного  маршруту  загального користування, на якому має намір працювати претендент;

відомості  за  підписом суб’єкта господарювання про автобуси, які будуть використовуватися на автобусному маршруті з зазначенням підстав  для  їх використання перевізником;

відомості про додаткові умови обслуговування маршруту;

документ, що підтверджує внесення плати за участь у конкурсі. (Див. вкладені документи)

              

Згідно ст. 44 Закону України "Про автомобільний транспорт" у разі відсутності в перевізників-претендентів автобусів,  що відповідають   умовам  конкурсу, вони мають право подавати до конкурсного комітету заяву на участь у конкурсі та документи, що містять характеристику наявних автобусів, які перевізник-претендент пропонує використовувати на даному маршруті, а також  інвестиційний  проект-зобов'язання щодо оновлення парку автобусів на цьому маршруті на визначений період до п'яти років. Конкурс проводиться серед таких претендентів, якщо відсутні  перевізники-претенденти, які мають автобуси, що відповідають умовам конкурсу. 

Більш детальну інформацію про умови та порядок проведення конкурсу, а також перелік та бланки документів претендент може отримати за адресою: м. Ізмаїл, пр-т Суворова, 62, каб. 108, а також у розпорядженні Ізмаїльської райдержадміністрації від 15 травня 2018 року № 212/А-2018 "Про організацію проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в Ізмаїльському районі"  (http://izmail-rda.odessa.gov.ua/rozporyadzhennya/), Постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 р. № 1081 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування", ЗУ "Про автомобільний транспорт".

Прийом документів здійснюється в понеділок - четвер з 8-00 до 17-00, п'ятниця - з 8:00 до 16:00 (перерва з 13-00 до 14-00) за адресою: 68601, Одеська обл., м. Ізмаїл, пр-т Суворова, 62, каб. 108.

Кінцевий строк прийняття документів 12.07.2019 р. до 13-00 год. Засідання конкурсного комітету відбудеться                                            26.07.2019 р. об 11-00 год. за адресою: м. Ізмаїл, пр-т Суворова, 62.

Телефон для довідок з питань проведення конкурсу: (04841) 7-23-32.

 

 

В.М. Желєва, начальник управління економічного

та агропромислового розвитку Ізмаїльської

районної державної адміністрації