31.12.2020

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Шановні мешканці Ізмаїльського району!

 

     Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди новорічних свят. 

     У цей час ми щиро прагнемо бути разом зі своїми найріднішими, дарувати їм свою любов і піклування. Усе це єднає та зближує людей незалежно від їх поглядів і переконань, надихає на нові звершення та добрі справи. 

     Відходить в історію 2020 рік. Напередодні свят є традиція підбивати підсумки року, визначати його героїв та найбільш визначні події. Без перебільшення, головними героями 2020 року стали медики, які невтомно і самовіддано боролися з коронавірусом, рятуючи життя інших і ризикуючи власними. Велика вам подяка і низький уклін — ви зробили неймовірне!

      2020 рік став для всього світу та України роком випробувань, об’єднання зусиль та надії. Висловлюю вдячність за сумлінну працю всім вам: працівникам сільського господарства, освіти, культури, охорони здоров’я, торгівлі, правоохоронних органів, транспорту, будівництва, комунального господарства, військовим, ветеранам, молоді, - усім жителям нашого чудового краю.

     Щиро сподіваюся, що наступного року у житті нашого укрупненого району буде менше складних випробувань та викликів, а більше щасливих подій.

     Хочу побажати, щоб новий 2021 рік став для нас роком значних змін, роком стабільності, натхненної праці на благо нашого району, області і держави. 

     Від себе особисто та від імені Ізмаїльської районної державної адміністрації бажаю вам, дорогі мешканці Ізмаїльщини, щоб кожен день нового року був наповнений міцним здоров’ям, відчуттям щасливої долі, душевного спокою та наснаги. 

     Нехай казкове сяйво Різдвяної Зорі принесе у кожну оселю чарівну атмосферу добра, радості та Божої благодаті, а зимові свята будуть радісними та веселими. 

     З Новим Роком та Різдвом Христовим!

 

В.о. голови Ізмаїльської районної державної адміністрації

Петро Хаджиков