09.11.2018

Вітання голови райдержадміністрації з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва і Дня української писемності та мови

 Шановні мешканці Ізмаїльщини!

 

     Від імені Ізмаїльської райдержадміністрації, щиро вітаємо із професійним святом усіх, хто присвятив своє життя збереженню, популяризації і розвитку культури. 

     Місія працівників культури, майстрів народного мистецтва - забезпечення духовного буття людей, формування національної пам'яті й ідентичності.   

     Висловлюємо щиру вдячність працівникам будинків культури та клубних установ, бібліотек,  мистецьких навчальних закладів, учасникам аматорських колективів за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки.

      Прикметно, що нині відзначається ще одне свято нашої культури - День української писемності та мови. Любов і повага до української мови об'єднує наш народ. Українці розмовляють різними мовами, але тільки одна - українська - має і завжди матиме особливий державний статус. 

      Бажаємо вам теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

 

 

 

З повагою,

голова Ізмаїльської районної

державної адміністрації                                                                                

Н.І.Тодорова