10.09.2019

Відбувся «Ярмарок щедрості і таланту»

          Осіннє свято – "Ярмарок щедрості і таланту" – відбулося 7 вересня в селі Саф’яни Ізмаїльського району.

          Жителі Ізмаїльського району зустрічали гостей свята колоритними господарствами, прикрашеними національною символікою, яскравими костюмами і щедрими столами з бессарабськими стравами і молодим вином.

          На самому початку свята голова Ізмаїльської районної державної адміністрації Наталія Тодорова, заступник голови Ізмаїльської районної ради Алла Данукалова, сільський голова с.Саф’яни Ольга Клименко обійшли всі барвисто оформлені національні сільські подвір’я. В кожному їх зустрічали піснями, танцями, жартами-примовками і щедро накритими столами зі всілякими стравами бессарабської кухні.

           Почесний гость - міський голова м.Ізмаїл Андрій Абрамченко з найкращими побажаннями привітав усіх присутніх зі святом щедрості і таланту.

          На стадіоні була встановлена сцена, де свої таланти демонстрували творчі колективи з усіх громад  району.

'

          За надану допомогу в організації та проведенні щорічного районного «Ярмарку щедрості і таланту» керівництво Ізмаїльської райдержадміністрації та районної ради висловило Народному депутату України Анатолію Ігоровичу Урбанському , Президенту благодійного фонду «Придунав'є» - Олександру Ігоровичу Урбанському, т.в.о. голови Одеської ОДА - Шаталовій Світлані Миколаївні.

            Також голова Ізмаїльської райдержадміністрації Наталія Тодорова та заступник голови  районної ради Алла Данукалова подякували всім підприємцям, фермерам, організаторам та гостям ярмарку та нагородили: за плідну співпрацю, активну участь в організації та проведенні щорічного районного "Ярмарку щедрості і таланту" - голову Саф'янської сільської ради Ольгу Клименко, за активну участь в організації та проведенні заходу - сільських (селищну) громади та за плідну співпрацю в організації щорічного районного ярмарку - його учасників: ТОВ "Харчування", Ізмаїльське вище професійне училище КДАВТ імені Петра Конашевича – Сагайдачного, ТОВ "Дунайський аграрій", ФГ "Гріяр", АФ "Ізмаїл", ФОП Далаков Д.Г., ФОП Стоянова А.А. (кафе "Лаванда"), ТОВ "Т.В.Д. - Агрокопітал", ПП "Караклія", РАБК "Ново-Некрасівський", ФОП Куля Ю.О., ФГ «Диво-Агро», ТОВ «Репіда», ТОВ «Оріон» , мале приватне підприємство «Надія» та ін.

           Протягом всього дня йшла жвава торгівля сільгосппродукцією та виробами народних промислів, крім цього, всіх бажаючих безоплатно частували бессарабською юшкою.

           Нове, але вже традиційне свято району об’єднало в собі багатонаціональну палітру мешканців Ізмаїльщини, показало таланти та досягнення району.

 

 

 

 

Сектор комунікацій з громадськістю

районної державної адміністрації.