01.02.2019

Відбулось відкриття медіа-центру в смт Суворове

     В рамках виконання Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної  адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон» 30 січня 2019 року відбулося урочисте відкриття   першого в Ізмаїльському районі культурно-освітнього медіа-центру на базі Центральної районної бібліотеки смт. Суворове.  Культурно-освітній медіа центр стане платформою для реалізації культурно-просвітницьких та інтелектуальних потреб користувачів.

 

     На урочистому відкритті були присутні керівники та партнери – всі ті, хто переймався і на сьогодні переймаються запитами та потребами громади і культури: заступник голови Ізмаїльської районної державної адміністрації Хаджиков Петро Васильович, заступник голови Ізмаїльської районної ради Данукалова Алла Петрівна,  селищний голова Генчевський Петро Дмитрович, директор КУ «Ізмаїльський районний навчально-методичний центр закладів культури та спорту» Чілік Людмила Григорівна, головний спеціаліст сектору культури, туризму та спорту Ізмаїльської   районної державної адміністрації Дерменжи Людмила Михайлівна, працівники закладів культури, спонсори, громадськість. Приємно було чути високу оцінку праці від керівництва нашого району та спонсорів, які привітали усіх присутніх з приємною подією,   наголосивши на важливість відкриття такого центру для пересічних  громадян і висловили  надію на збереження  основних  функцій бібліотеки – культурної  та освітньої, адаптованих до сучасних потреб користувачів.

 

     Гарантом створення відповідної матеріально-технічної бази бібліотеки, тобто облаштування сучасними  комп’ютерами, HD – проектором здійснено за кошти обласного бюджету.  Проведення ремонту приміщення, придбання комфортних меблів забезпечила голова Суворовська селищна рада на чолі з Генчевським Петром Дмитровичем, а також спонсори Далаков Дмитро Георгійович та Шидарєв  Іван Дмитрович.  Велика підтримка і розуміння в цьому проекті, як взагалі в усіх починання надається директором  КУ «Ізмаїльський районний навчально-методичний центр закладів культури та спорту» Чілік Людмилою Григорівною. Відкриття медіа-центру відбулося і завдяки невтомній енергії та творчому вогнику директора ЦБС Мушикової Тетяни Миколаївни та працелюбного колективу бібліотеки.

 

      Новий медіа-центр дасть змогу змістовно проводити найрізноманітніші  заходи: від наукових конференцій до  розважально-пізнавальних  заходів.

 

 

 

КУ «Ізмаїльський районний

навчально-методичний центр

закладів культури та спорту»