09.10.2019

Відбулась зустріч керівництва райдержадміністрації з представниками СММ ОБСЄ

    9 жовтня в Ізмаїльській районній державній адміністрації відбулась зустріч з представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

    На зустрічі були присутні в.о. голови райдержадміністрації Петро Хаджиков, головний спеціаліст з  надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Олег  Григор'єв, заступник голови Одеського офісу СММ ОБСЄ Ксав’є Бле (США), спостерігач СММ ОБСЄ Андре Лорш, перекладач-асистент Наталія Чешенко.

   Під час зустрічі обговорено ряд питань: підтримання миру, стабільності та безпеки в Україні, спостереження за дотриманням прав людини, закону  про державну мову тощо. Також на зустрічі мова йшла про стосунки в міжнаціональній та міжетнічній сферах.

      Петро Хаджиков змістовно проінформував високоповажних гостей про соціально-економічну та суспільно-політичну ситуацію в районі, окреслив низку питань щодо розвитку громадянського суспільства на даному етапі та розповів про взаємодію органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з громадськістю. Також, мова йшла про толерантні дружні стосунки в міжнаціональній та міжетнічній сферах, що вже давно склались та зберігаються і досі  на території району, дотримання всіх традицій на території Ізмаїльського району.

         Учасники зустрічі зійшлися на тому, що задля збереження миру та злагоди в суспільстві, головними пріоритетами влади всіх рівнів має бути проведення постійного системного діалогу з громадянським суспільством та створення і надалі реальних умов з захисту конституційних прав і свобод громадян.

 

 

 

Сектор комунікацій з громадськістю

Ізмаїльської райдержадміністрації