07.11.2018

Відбулась нарада з сільськими (селищним) головами

    6 листопада при голові Ізмаїльської райдержадміністрації Наталії Тодоровій за участю голови районної ради Василя Антонюка відбулась нарада з сільськими (селищним) головами. 

    Під час наради було обговорене актуальне питання щодо укладання декларацій з лікарями загальної практики сімейної медицини  Ізмаїльського району. Головний лікар КНП Ізмаїльської районної ради «Центральна районна лікарня» Олег Садковський повідомив присутнім про кількість укладених договорів з лікарями у кожному населеному пункті Ізмаїльського району та закликав голів сільських (селищної) рад сприяти проведенню відповідних заходів.

     Ще одне  важливе питання на порядку денному стосувалось  розчистки доріг у зимовий період 2018-2019 рр. з  яким виступив  головний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій Ізмаїльської райдержадміністрації Олег Григор’єв.

      Сільським головам рекомендовано

- провести роботу щодо укладання договорів з підприємствами, установами, організаціями, фізичними особами-підприємцями та ТОВ «Євродор»  на розчистку шляхів загального користування, провести уточнення щодо наявної снігозбиральної та евакуаційної техніки  для боротьби зі сніговими заметами, ожеледицею на автошляхах  для запобігання виникненню та ліквідації виникненню можливих надзвичайних ситуацій у разі погіршення  погодних умов.

- спільно з підприємствами, установами, організаціями, які розташовані на території населених пунктів, створити аварійні  бригади  для локалізації можливих аварій  на системах тепло -  енерго -  водопостачання  та зв’язку в умовах осінньо-зимового періоду;

- провести наради з власниками  (орендарями) водних об’єктів  з питань забезпечення дотримання вимог  правил охорони життя людей на водних об’єктах  під час зимової риболовлі, організації дозвілля та відпочинку;

- провести роз’яснювальну роботу серед населення  щодо правил безпечної поведінки  у разі виникнення та ліквідації  можливих надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період.

      Особливу увагу Олег Григор’єв звернув на забезпечення та організацію  роботи пунктів обігріву  у селах (селищі) району, що розташовані поблизу  автошляхів.

      Не залишились без уваги питання про внесення змін до порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, про аналіз  проведення призову «Осінь – 2018»,  про виконання бюджету 2018 року.

      По закінченню наради голова райдержадміністрації надала ряд доручень головам сільських (селищної) рад.

 

 

 

 

Сектор комунікації з громадськістю

Ізмаїльської райдержадміністрації