17.11.2020

В Ізмаїльській районній державній адміністрації урочисто привітали сільгоспвиробників

Пізня осінь - традиційна пора завершення сільськогосподарських робіт, а ще на цей час припадає професійне свято аграріїв. Сільське господарство - основа основ. Фактично це база всього життя. Без нього не було б нормального існування не тільки в сільському середовищі, але і в міському.

 

Кожний рік особливий і несе свої проблеми, проте цей сезон виявився для аграріїв най складнішим за останні десятиріччя на предмет протистояння погодним умовам. 16 листопада 2020 року в Ізмаїльській районній державній адміністрації відбулось нагородження колективів сільськогосподарських підприємств Почесними грамотами Ізмаїльської районної державної адміністрації за вагомий внесок у розвиток сільського господарства, сумлінну працю, професіоналізм, відданість справі з нагоди Дня працівників сільського господарства України.

 Голова Ізмаїльської райдержадміністрації Наталія Тодорова  подякувала за таку важливу працю, побажала сприятливої  погоди, благодатного ґрунту, високих врожаїв та гідного прибутку  та нагородила грамотами:

1.      СК "Еліта"

2.      ТОВ "Дунайський аграрій"

3.      РАБК «Ново-Некрасівський»

4.      ПП "Пашня"

5.      СК "Мукомол"

6.      С(Ф)Г "Ніна"

7.      СК "Житниця"

8.      ТОВ "АГРОПРАЙМ ХОЛДИНГ"

9.      ПП "МАКС-АГРО"

10.    СК "Жатва"

11.    ФГ "Дінекс-Агро"

12.    ТОВ "АГРО ПАРТНЕР 777"

13.    ТОВ «Камоліно-Холдинг»

14.    ПрАТ "ІЗМАЇЛ-НАВАСКО"

15.    ПрАТ АК "СВОБОДА"