07.06.2018

Відбулась нарада з сільськими (селищним) головами

   6 червня при голові Ізмаїльської райдержадміністрації Наталії Тодоровій за участю голови районної ради Василя Антонюка відбулась нарада з сільськими (селищним) головами. 

   З інформацією про створення на території сільських (селищної) рад громадських  формувань та поліційних станцій  виступив начальник сектору превенції  Ізмаїльського ВП ГУНП в Одеській області Максим Шлапак. За його словами, в Ізмаїльському районі надають практичну допомогу Ізмаїльському ВП ГУНП 8 громадських формувань: «Правопорядок» с.Броска, «Дозор» с.Нова Некрасівка, «Щит» с.Стара Некрасівка, «Патріот» с.Першотравневе, «Правопорядок» с.Багате, «Утконосівка» с.Утконосівка, «Загін з ОГП» смт Суворове, «Лощинівка» с.Лощинівка. Всього членами громадських формувань в районі є 117 осіб.

   На території населених пунктів Ізмаїльського району з початку 2017 року співробітниками Ізмаїльського відділу поліції за участю громадськості проведено 104 спільних рейдів, а саме – участь у забезпечені охорони публічного порядку під час масових заходів, надання допомоги під час роботи з розкриття кримінальних правопорушень на території населеного пункту та під час проведення оперативно-профілактичного відпрацювання. За участю громадських формувань  розкрито 24 кримінальних правопорушення, що становить більш 31% від загальної кількості розкриття кримінальних правопорушень на території населених пунктів Ізмаїльського району. Також Максим Шлапак зазначив, що завдяки Утконосівській, Старонекрасівській, Лощинівській сільським та Суворівській селищній радам, офіційно працевлаштовані при сільських радах 4 громадські помічники дільничного офіцера поліції з числа членів громадських формувань. Представник поліції нагадав присутнім про необхідність сприяння створення поліцейської станції у кожному населеному пункті Ізмаїльського району та забезпеченні її необхідним оснащенням.  За його словами, з пропозицією щодо готовності надання приміщення у належному стані із відповідним оснащенням для створення поліцейської станції для роботи дільничних офіцерів поліції та груп реагування патрульної поліції до  Ізмаїльського ВП ГУНП звернувся голова Кам’янської сільської ради.

   З питанням про забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа виступив перший заступник голови Ізмаїльської райдержадміністрації Петро Хаджиков, який наголосив про необхідність активізувати роботу сільських (селищної) рад в даному напрямку.

   Під час наради були розглянуті також питання про виконання бюджетів сільських (селищної) рад, про  стан декларування в 2018 році від самостійного оброблення земельних ділянок та паїв сільськогосподарського призначення за 2017 рік, про доступ до безоплатної правової допомоги сільських (селищної) громад, про організацію підготовки до проведення традиційного районного ярмарку Щедрості та таланту Ізмаїльщини тощо.         

 

Сектор комунікації з громадськістю Ізмаїльської райдержадміністрації