22.06.2015

Участь збірної команди району в сільських спортивних іграх області

З 18 та 21 червня 2015 року  збірна команда Ізмаїльського району брала участь в сільських спортивних іграх Одеської області, які проводились в Березівці. Організаторами змагань – управлінням у справах фізичної культури та спорту Одеської облдержадміністрації та обласною організацією Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» - до програми ігор були включені такі види: легкоатлетичний крос, перетягування канату, дартс, армспорт, гирьовий спорт, волейбол, шашки та настільний теніс. В змаганнях взяли учать 22  збірні команди районів області.

Найкращих результатів добились мешканці с. Лощинівка, які представляли район в змаганнях з  армспорту та вийшли на перше місце: Максим Близнак (у ваговій категорії до 90 кг),  Дмитро Казанжи (у ваговій категорії до 70 кг) та Євген  Самур (у ваговій категорії до 70 кг). У легкоатлетичному кросі команда району  посіла 12-е місце, в перетягуванні канату - 17-е місце, у гирьовому спорті - 13-е місце, у волейболі - 2-е місце, у змаганнях з шашок – 3-є місце.

Також 21 червня пройшов черговий тур чемпіонату Ізмаїльського району з футболу. Змагання закінчилися з такими результатами:

Кирнички – Каланчак

3 : 2

Суворове – Саф’яни

3 : 2

Броска - Утконосівка

4 : 0

Озерне - Кам’янка

4 : 0

 

 

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Ізмаїльської райдержадміністрації