14.06.2018

У Південному офісі Держаудитслужби об’явлено конкурс!

      

                     Шановна Наталіє Іванівно!

     Пропонуємо проінформувати жителів району через районні засоби масової інформації (друковані ЗМІ, телебачення, радіомовлення) про конкурс на заміщення вакантних посад у Південному офісі Держаудитслужби. Надаємо текст повідомлення:

     «У Південному офісі Держаудитслужби об’явлено конкурс! 

 

      Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад в апараті Південного офісу Держаудитслужби, а також в Управлінні Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області.

      Претенденти на заміщення вакантних посад категорій «Б» і «В», що бажають взяти участь у конкурсі, повинні відповідати кваліфікаційним вимогам державної служби та подати до конкурсної комісії документи, перелік яких розміщено у рубриці «Вакансії» на сайті Південного офісу Держаудитслужби http://www.odoblkru.gov.ua/.

      Конкурси відбудуться о 10.00 26 червня 2018 р. – для кандидатів на зайняття посад в апараті Південного офісу Держаудитслужби.

      Адреса проведення конкурсів: м. Одеса, вул. Канатна, 83, 9-й поверх.

      Додаткова інформація щодо вимог до професійної компетентності, основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою Південного офісу Держаудитслужби – контактна особа: Лідія Телегіна, (048) 722 38 64, (048) 724 35 18».

      Про результати просимо повідомити Південний офіс Держаудитслужби до 26 червня 2018 року за телефоном (048) 722-31-80 або на електронну адресу odesa@dkrs.gov.ua.

 

З повагою

Начальник                                                                                               Олег МУРАТОВ