09.08.2018

Спортивна інфраструктура та відкриття «Олімпійської зміни»: Одеську область відвідав Міністр молоді та спорту України

В Одеській області з робочим візитом перебуває Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов. Напередодні він зустрівся із головою Одеської обласної державної адміністрації Максимом Степановим. Під час спілкування вони обговорили розвиток спортивної інфраструктури регіону.

«Це — один із пріоритетів нашої діяльності. Зокрема, у регіоні реалізуються програми зі створення міні-футбольних та багатофункціональних спортивних майданчиків, аби навіть у невеликих населених пунктах діти мали змогу займатися спортом. Окрім того, найближчим часом планується реконструкція низки важливих спортивних об’єктів регіону», — підкреслив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов підкреслив, що ініціатива від обласної та місцевих органів влади, а також використання механізму співфінансування здатні пришвидшити розвиток спортивної інфраструктури по всій країні. Під час візиту він ознайомився із кількома спортивними об’єктами регіону, а також взяв участь у відкритті «Олімпійської зміни» у дитячому центрі «Молода гвардія».

«Це — чудовий відпочинок для юних спортсменів, який надасть сил для подальших перемог. Окрім того, сьогодні я також відвідав комплекс “Динамо” на Французькому бульварі. На наступний рік плануємо залучити ще близько 5 мільйонів гривень на його реконструкцію. І побував у Авангардівській ОТГ — побачив, як розвиток спорту здійснюється на рівні громад. Таких зразково-показових ОТГ, зрозуміло, що не дуже багато по всій країні, але, головне, що вони є. І ми надалі будемо розвивати спорт на селі», — підкреслив Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов.

Зазначимо, учасниками восьмої тематичної зміни «Україна – це ти» у дитячому центрі «Молода гвардія» стали понад 1100 дітей. Серед них – більше 180 спортсменів-переможців Всеукраїнських фізично-оздоровчих змагань серед дітей та юнацтва «Олімпійська зміна».