27.07.2020

Проведено конкурс з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах

 

Відповідно до ст. 7, 43 Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081 (зі змінами) та розпорядження голови Ізмаїльської райдержадміністрації від 15 травня 2018 року № 212/А-2018 "Про організацію проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в Ізмаїльському районі", 27 липня 2020 року під головуванням заступника голови Ізмаїльської райдержадміністрації Петра Хаджикова проведено засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Ізмаїльського району. В засіданні конкурсного комітету взяли участь 9 членів комітету.

На конкурс було винесено 2 об'єкта конкурсу по наступним приміським автобусним маршрутам загального користування "Комишівка - Ізмаїл АС" та "Кислиця - Ізмаїл АС". Для участі в конкурсі були подані документи тільки одним перевізником - претендентом.

Відповідно до рішення членів конкурсного комітету, визначено переможця конкурсу по об'єкту № 2 «Кислиця - Ізмаїл АС» - ПП «Ізмаїлавтоінвест». Для участі у конкурсі на об'єкті конкурсу № 1 «Комишівка - Ізмаїл АС» не подані документи від жодного перевізника – претендента, тому об'єкт буде винесено на конкурс ще раз.

 

 

 

 

 

Начальник відділу житлово-комунального

господарства, містобудування, архітектури,

інфраструктури, енергетики та захисту довкілля

Ізмаїльської райдержадміністрації                                                                       В.М. Желєва