11.07.2019

Проведення районної цільової профілактичної операції «Літо-2019»

 

10.07.2019 р. в ході проведення районної цільової профілактичної операції «Літо-2019» працівниками служби у справах дітей Ізмаїльської райдержадміністрації спільно з представниками Ізмаїльського ВП ГУНП України в Одеській області здійснено виїзд до смт Суворове, с. Першотравневе, с. Комишівка, с. Муравлівка, під час якого перевірялись умови утримання та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в сім’ях опікунів, піклувальників, прийомній сім’ї, а також дітей, що проживають в сім’ях, які опинились у складних життєвих обставинах.

З дітьми та батьками, а також з опікунами, піклувальниками, прийомними батьками, проводилась профілактична робота щодо збереження життя та здоров’я дітей. У зв’язку з початком літніх канікул, посилена роз’яснювальна робота з дітьми, щодо дотримання правил протипожежної безпеки, правил поведінки на воді, безпеки на дорозі, безпечного  поводження з вибуховими та швидко запальними приладами, в місцях відпочинку, з незнайомими людьми, та інше; батьки попереджаються про персональну відповідальність за життя та здоров’я дітей, про неприпустимість залишення малолітніх дітей без нагляду дорослих.

Для батьків, опікунів, піклувальників розповсюджено інформаційні буклети щодо відповідальності за виховання, навчання та розвиток дітей.

 

 

                   Служба у справах дітей Ізмаїльської районної державної адміністрації