11.04.2019

Про проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси - 2019»

 

 

З 01 по 10 квітня 2019 року у Саф'янській, Утконосівській, Багатянській, Кирничанській, Новопокровській ЗОШ та Матроському, Ларжанському НВК був проведений конкурс-огляд художньої самодіяльності. Його учасниками стали 384 учні та 37 вчителів. На розгляд журі представлено 203 номери за номінаціями:

-       хореографія – 10 колективів;

-       солісти – вокалісти - 14 учнів;

-       літературна творчість (авторські твори) – 2 учні;

-       хорові та вокальні колективи – 9 колективів;

-       фольклорні групи – 2 групи;

-       читці – 53 учні;

-       театральні колективи – 2 колективи;

-       хореографічне соло – 2 учні;

-       солісти-інструменталісти – 2 учні.

У Саф'янській ЗОШ та Ларжанському НВК були організовані виставки малюнків юних художників. Учні Ларжанського НВК декламували авторські вірші (Тимофтій Анна, 11 клас та Нікіфоров Тимофій, 3 клас).

У рамках фестивалю Саф'янська, Матроська, Кирничанська, Новопокровська  ЗОШ та Ларжанський НВК представили виставки декоративно-ужиткового мистецтва.

Конкурс - огляд художньої самодіяльності завершено. Найяскравіші номери та їх виконавці будуть запрошені для участі у масових заходах району.

Для участі в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» 2019 року були направлені відеоматеріали та роботи з декоративно-прикладної творчості Старонекрасівської, Першотравневської, Кислицької, Саф'янської, Кирничанської, Утконосівської, Суворовської, Новонекрасівської, Лощинівської ЗОШ та Кам'янського і Ларжанського НВК.

Чекаємо на цікаві виступи художньої самодіяльності у наступному році.

 

 

 

 

Начальник відділу освіти                                   Т.Г.Якименко