07.11.2019

Про проведення районного етапу обласного заходу учнівських колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім»

30 жовтня 2019 р. на базі Саф’янської школи був проведений І (районний) етап обласного заходу учнівських колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім». Конкурс проводиться щорічно з метою підвищення рівня еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності учнівських колективів екологічної просвіти загальноосвітніх навчальних закладів району.

У І етапі прийняли участь творчі колективи 10 шкіл: Бросківської, Комишівської, Каланчацької, Озернянської, Багатянської, Новонекрасівської, Муравлівської ЗОШ, Матроського, Ларжанського та Кам’янського НВК.

За підсумками І (районного) етапу місця розподілились таким чином:

І м. – Комишівська ЗОШ;

ІІ м. – Багатянська, Новонекрасівська ЗОШ;

ІІІ м. – Озернянська, Каланчацька ЗОШ, Матроський та Кам’янський НВК

Учасники фестивалю поєднали різні жанри, стилі і напрями мистецтва, продемонстрували власні досягнення в природоохоронній діяльності, використали різноманітні засоби активізації глядачів.

Високий рівень виконавської майстерності продемонстрували команди Комишівської, Багатянської та Новонекрасівської ЗОШ (дир. Кокош В.І., Мінженер О.І., Арєшкіна О.С.). Оригінальність музичного та художнього оформлення продемонстрували учні Озернянської, Каланчацької ЗОШ та Матроського НВК (дир. Тельпіз О.Ф., Колесник Т.О., Гудь Е.Д.).

Крім того, кожна команда підготувала та продемонструвала відео презентацію про природоохоронну та екологічну діяльність колективу.

У рамках заходу проводився конкурс малюнку «Моя мала Батьківщина», де було представлено 25 робіт. Змістовними були малюнки та плакати учнів Муравлівської, Комишівської, Каланчацької, Багатянської ЗОШ, Матроського, Ларжанського та Кам’янського НВК та ін.

Активну участь у проведенні фестивалю прийняв колектив Саф’янської ЗОШ (дир. Тарасенко Н.А.). Подарували гарний настрій усім присутнім вихованці гуртка Центру дитячої та юнацької творчості «Хореографічний» на базі Саф’янської ЗОШ (кер. Кузьменко Н.Ф.), солісти-вокалісти Саф’янської школи.

Команда-переможець прийме участь в обласному заході учнівських колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім», який відбудеться 15 листопада у м. Одеса.

 

 

 

 

 

Відділ освіти

Ізмаїльської райдержадміністрації                                         З.С.Шулянська