11.10.2018

Про підсумки районної виставки досягнень юних натуралістів "Щедрість рідної землі -2018"

28.09.2018 року на базі Центру дитячої та юнацької творчості  Ізмаїльського району (каб.407) була проведена щорічна районна виставка досягнень юних натуралістів «Щедрість рідної землі -2018». Виставка проводиться з метою сприяння розвитку пріоритетних напрямків еколого-натуралістичної освіти.

         У виставці прийняли участь учні 19 шкіл району та вихованці гуртків ЦДЮТ еколого-натуралістичного напрямку.

         Було представлено:

  • Ø Вироби у розділі «Практичні навички роботи з природним матеріалом, володіння народними ремеслами» (вироби з соломи, лози, різноманітні панно, гончарство, художнє різьблення по дереву, каміння, традиційна народна іграшка). Найактивнішими були – Кам’янський та Ларжанський НВК, Багатянська, Кислицька, Новонекрасівська, Саф’янська ЗОШ.
  • Ø Роботи у розділах «Практична природоохоронна робота», «Продуктивна праця і дослідницька робота учнів» (звіти про проведення природоохоронних акцій, екологічні проекти, дослідницькі роботи, планшети). Найактивнішими були – Кам’янський та Ларжанський НВК, Новонекрасівська, Старонекрасівська, Комишівська, Перштравневська ЗОШ.
  • Ø У розділі «Робота куточку чи музею хліба» були представлені вироби з тіста (короваї, пироги, різноманітні тістечка, печиво та ін.), планшети, фотозвіти про роботу куточка хлібу. Цікавий та змістовний відеофільм «Від лану до столу» представила Лавренцова Ганна, учениця 10 класу Кислицької ЗОШ.
  • Ø У розділі «Інноваційна діяльність та передовий досвід» педагоги Ізмаїльського району висвітлюють свій досвід роботи у вигляді методичних рекомендацій, розробок масових заходів. Були представлені методичні рекомендації:

-         Картелян С.С., вчителя початкових класів Багатянської школи «Хліб – усьому голова», форма показу планшет-лепбук (за методикою Нової української школи);

-         педагогів Кислицької школи, Матроського та Ларжанського НВК з організації роботи з екологічного виховання молодших школярів.

За підсумками виставки учні та колективи будуть нагороджені грамотами відділу освіти Ізмаїльської райдержадміністрації та грамотами Центру дитячої та юнацької творчості.

Найкращі експонати відібрані для участі в обласній виставці досягнень юних натуралістів, яка проходить з 10.10 по 13.10. 2018 р. на базі Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання.

Журі відзначило високий рівень підготовки всіх шкіл до районної натуралістичної виставки.

 

 

Начальник відділу освіти                                                    Т.Г. Якименко