11.09.2020

Інформація районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 В Ізмаїльському районі свою прийомну родину знайшли 14 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.  Діти виховуються в 4 прийомних сім’ях і Дитячому будинку сімейного типу.

Наприкінці серпня 2020 року, під патронатом голови Ізмаїльської районної державної адміністрації  Тодорової Н.І.,   Ізмаїльським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, організовано та проведено районну акцію «Готуємо дітей до школи».

Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях, Дитячому будинку сімейного типу Ізмаїльського району  отримали привітання з початком навчального року та подарунки від керівництва Ізмаїльської райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 

За інформацією щодо створення прийомних сімей, патронатних сімей, наставництва звертайтесь до Ізмаїльського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: м.Ізмаїл, пр.Суворова, 28, каб. №8,11,  конт. тел.: 04841-6-22-45