10.09.2018

На Ізмаїльщині відгуляв «Ярмарок щедрості і таланту»

переглянути всі фото

  

  Осіннє свято – "Ярмарок щедрості і таланту" – відбулося 8 вересня в селі Саф’яни Ізмаїльського району.

  Жителі Ізмаїльського району зустрічали гостей свята колоритними господарствами, прикрашеними національною символікою, яскравими костюмами і щедрими столами з бессарабськими стравами і молодим вином.

    На самому початку свята голова Ізмаїльської районної державної адміністрації Наталія Тодорова, голова Ізмаїльської районної ради Василь Антонюк, сільський голова с.Саф’яни Ольга Клименко та почесні гості народний депутат України Олександр Урбанський, голова Одеської облради Анатолій Урбанський і міський голова м.Ізмаїл Андрій Абрамченко обійшли всі барвисто оформлені національні сільські подвір’я, і в кожному їх зустрічали піснями, танцями, жартами-примовками і щедро накритими столами зі всілякими стравами бессарабської кухні.

    На стадіоні була встановлена сцена, де свої таланти демонстрували творчі колективи з усіх сіл району, а також дві одеські групи.

    Протягом всього дня йшла жвава торгівля сільгосппродукцією та виробами народних промислів, крім цього, всіх бажаючих безоплатно частували бессарабською юшкою.

     Голова Ізмаїльської райдержадміністрації Наталія Тодорова та голова районної ради Василь Антонюк подякували всім підприємцям, фермерам, організаторам та гостям ярмарку та нагородили: за плідну співпрацю, активну участь в організації та проведенні щорічного районного "Ярмарку щедрості і таланту" - голову Саф'янської сільської ради Ольгу Клименко, за активну участь в організації та проведенні заходу - сільських (селищну) громади та за плідну співпрацю в організації щорічного районного ярмарку - його учасників: АРК "Придунайська нива", ТОВ "Харчування", Ізмаїльське вище професійне училище КДАВТ імені Петра Конашевича – Сагайдачного, ТОВ "Дунайський аграрій", ФГ "Гріяр", АФ "Ізмаїл", ФОП Далаков Д.Г., ФОП Стоянова А.А. (кафе "Лаванда"), ТОВ "Т.В.Д. - Агрокопітал", ПП "Караклія", РАБК "Ново-Некрасівський", ФОП Куля Ю.О. та ін.

    Нове, але вже традиційне свято району об’єднало в собі багатонаціональну палітру мешканців Ізмаїльщини, показало таланти та досягнення району.

Сектор комунікацій з громадськістю районної державної адміністрації