08.09.2020

На Одещині планують погасити заборгованості із заробітної плати підприємствам на суму близько 10 млн грн

Проведено чергове засідання комісії з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення та забезпечення виплати заробітної плати під керівництвом першого заступника керівника Одеської ОДА В’ячеслава Овечкіна.

Під час зустрічі обговорили питання про погашення заборгованості з виплати заробітної плати та сплати обов’язкових платежів до бюджету підприємствами, установами та організаціями області, а також погашення заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Крім того, заслухали доповідь про причини виникнення заборгованості з виплати заробітної плати на комунальних підприємствах – закладах охорони здоров’я з метою пошуку можливих шляхів розв'язання зазначеного питання.

Участь у засіданні взяли представники державних підприємств ДП «Білгород-Дністровський морський торговельний порт», ДП «Український дитячий центр «Молода гвардія», ДП ДГ ім. Кутузова Одеської ДС ДС НААН, ДП «ДРПВІ «Укрпівдендіпроводгосп», а також ДП «Одеський облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» та ПРАТ «Ізмаїльський завод таропакувальних виробів «Дунай-Пак».
Надані відповідні доручення структурним підрозділам ОДА щодо погашення заборгованості з виплати заробітної плати.
Найближчим часом очікується погашення заборгованості із заробітної плати підприємствам області на суму близько 10 млн грн.