15.09.2020

Керівник апарату Одеської ОДА Денис Мусієнко провів зустріч з мешканцями Савранського району

Керівник апарату Одеської обласної державної адміністрації Денис Мусієнко здійснив робочу поїздку до Савранського району. Разом із ним до села Кам'яне приїхали представники правоохоронних органів області, ДСНС та профільних департаментів ОДА. На зустрічі з мешканцями обговорили найбільш актуальні питання та шляхи їх розв'язання.

Відтак, одним з важливих питань зустрічі стало продовження реформи децентралізації. Керівник апарату ОДА наголосив на тому, що прогресу в соціально-економічному розвитку можна досягнути виключно спільними зусиллями та закликав діючу районну державну адміністрацію та майбутню об’єднану територіальну громаду до співпраці.

«Після місцевих виборів Савранська ОТГ почне виконувати багато нових функцій. Вони стосуються сімейної політики, розширення повноважень з освітньої діяльності, створення служб у справах дітей — цілий спектр соціальних питань, які будуть вирішуватися на рівні ОТГ. Задача райдержадміністрацій полягає в тому числі у створенні комфортних умов для передачі цих повноважень», — підкреслив Денис Мусієнко.

Також він доручив голові Савранської РДА визначити пріоритетність ремонту автомобільних доріг, мостів району і протягом тижня надати пропозиції до Одеської обласної державної адміністрації.

Окрему увагу під час зустрічі приділили розвитку медицини. Зокрема, планується відкриття сучасної амбулаторії загальної практики сімейної медицини у Саврані.
Будівництво відбуватиметься за рахунок субвенції з державного бюджету. Заклад буде укомплектовано всім необхідним обладнанням. Зазначимо, що низка питань також стосувалась підвищення якості надання послуг в галузях освіти та культури.

Під час завершення зустрічі керівник апарату ОДА подякував мешканцям району за щирий та конструктивний діалог. Після цього у межах робочої поїздки Денис Мусієнко відвідав соціальні заклади та провідні підприємства Савранщини.