07.11.2019

До уваги споживачів, які мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг!

Звертаємо увагу на зміну порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Починаючи з жовтня 2019 року відповідно до Закону України від 09.11.17 № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги»  пільговикам Ізмаїльського району пільга надається у безготівковій грошовій формі.

Управлінням соціального захисту населення Ізмаїльської райдержадміністрації проведено розрахунок сум пільг з урахуванням соціальних норм на житлово-комунальні послуги. Суми нарахованих пільг перераховуватимуться АТ «Ощадбанком» підприємствам надавачам послуг для подальшого проведення ними розрахунків за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма).

Підприємства надавачі послуг нараховують платіж за послугу у повному обсязі, без врахування знижки, яка надається пільговику. Пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перерахує надавачу послуг АТ «Ощадбанк» (за наявності даних про номер мобільного телефону пільговик щомісячно отримуватиме інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі).

Враховуючи, що відповідний механізм запроваджується в Україні вперше, через неточності в даних з технічних причин можуть бути випадки не нарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 року. Ці суми пільг будуть донараховані у листопаді 2019 року. У разі виникнення питань пільговикам Ізмаїльського району радимо звертатись до органу соціального захисту населення за адресою м. Ізмаїл, вул. Покровська, 48 а 3 каб.