31.07.2018

До уваги підприємств району!!!

26 червня поточного року в обласній державній адміністрації під головуванням голови Одеської обласної державної адміністрації відбулася розширена нарада щодо запобігання руйнації автомобільних доріг Одеської області.

З метою ефективного функціонування автошляхів області, підтримання їх у належному стані для забезпечення безперервних, безпечних, економічних та зручних умов транспортних перевезень, співробітництва з інших напрямків діяльності, які становлять взаємний інтерес, під час наради головою Одеської обласної державної адміністрації, було ініційовано укладання відкритого Меморандуму про співпрацю Одеської обласної державної адміністрації та суб’єктами господарювання.

Зазначений Меморандум набув чинності з 10.07.2018 року після розміщення його на офіційному веб-поргалі облдержадміністрації у розділі Одещина/транспорт та зв'язок / дороги, автомобільний транспорт та маршрути за посиланням: https:oda.odessa.gov.ua/trancom/rtr.

Прошу довести дану інформації до сільгосптоваровиробників району та у разі виявлення їх бажання щодо приєднання до Меморандуму необхідно буде письмово проінформувати про це Одеську обласну державну адміністрацію.

Зазначений Меморандум є добровільним, взаємним, паритетним та рівноправним у взаємовідносинах сторін.

 

 

 

Управління економічного та агропромислового

 розвитку Ізмаїльської райдержадміністрації