12.06.2018

АПАРАТНА НАРАДА

      11 червня при голові Ізмаїльської райдержадміністрації Наталії Тодоровій та її першого заступника Петра Хаджикова відбулась апаратна нарада з керівниками структурних та територіальних підрозділів РДА. 

       Про хід виконання Указу Президента України №85/2018 від 26.03.2018 «Про відзначення у 2018 році Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні» повідомила  начальник управління соціального захисту населення  Ізмаїльської  райдержадміністрації Галина Грамма, яка доповіла присутнім про увічнення пам’яті жертв війни 8 та 9 травня. За її словами, в усіх населених пунктах району проведено урочисті мітинги, покладання квітів до пам’ятників загиблим воїнам, молитва за загиблими у Другій світовій війні, концерти присвячені Дню пам’яті та примирення та 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, організовано святкові обіди для ветеранів.

       Про підсумки проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою на території населених пунктів Ізмаїльського району поінформував в.о. начальника відділу капітального будівництва та архітектури Ізмаїльської райдержадміністрації Володимир Вітков. В рамках акції в кожному населеному пункті Ізмаїльського району проводились роботи по наведенню санітарного порядку, благоустрою та озелененню територій. Прибирались вулиці, парки, сквери. Приводилися в належний стан сільські сміттєзвалища. Ліквідовувалися стихійні сміттєзвалища в межах населених пунктів та по за їх межами,  висаджувались дерева, кущі.

       Підводячи підсумки станом на 15 травня в населених пунктах району  висаджено 2800 дерев, 1600 кущів, утворені нові та оновлені існуючі газони, квітники, упорядковано газони загальною площею 250 м. кв. В межах населених пунктів ліквідовано 480 несанкціонованих сміттєзвалищ, очищені від сміття береги річок, озер протяжністю 16.1 км. та узбіччя автомобільних доріг. Впорядковано 16 зупинок громадського транспорту в межах населених пунктів. Прибрані та приведені в належний санітарний стан 28 сільських кладовищ.

       Про хід виконання програми підтримки сім'ї  в Ізмаїльському районі на 2016-2018 роки доповіла в.о. начальника сектору культури, туризму та спорту Ізмаїльської райдержадміністрації Людмила Дерменжи, яка поінформувала  про проведення фольклорних фестивалів, конкурсів, свят, різножанрових виставок, що пропагують народні, родинні свята, обряди та про  проведені концертні заходи до дня сіл.

     Для придбання шкільних речей для дітей з багатодітних сімей передбачено 20 тис. грн. За кошти районного бюджету придбано 40 путівок на суму 195,00 тис грн. до КП «ОБВ «Глобус», з них 21 безоплатна путівка та 19 путівок з доплатою в 800,40 грн. Загальна сума коштів місцевого бюджету  на оздоровлення склала 379 тис.грн. На оздоровлення дітей у державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода Гвардія» з Ізмаїльського району направлено 7 дітей пільгових категорій. До Дитячого центру «Артек»  направлено 5 дітей.

           За результатами апаратної наради працівникам райдержадміністрації  надано ряд доручень.

 

 

Сектор комунікацій з громадськістю

Ізмаїльської райдержадміністрації