13.08.2019

АПАРАТНА НАРАДА

 

        12 серпня при голові Ізмаїльської райдержадміністрації Наталії Тодоровій відбулась апаратна нарада з керівниками та спеціалістами структурних підрозділів РДА. 

         Про соціальний захист осіб, що постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС доповіла Олександра Миргородська. Особливу увагу вона звернула на кількість постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи  та їх забезпеченість  пільгами.

 

          Станом на 01.08.2019 року загальна кількість громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, у районі складає  79 осіб. Згідно з чинним законодавством громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи мають 50% знижки з оплати житлово-комунальних послуг, так станом на 01.08.2019 року нараховано 59,6 тис. грн. Також виділені кошти на придбання твердого палива 11 постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи  по 1301,78 грн. 50% від вартості твердого палива.

          Відповідно до діючого законодавства громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, забезпечуються за рахунок державного бюджету безоплатними ліками та зубопротезуванням. З початку року на медичне забезпечення використано 20,5 тис. грн. (8 осіб отримали медикаменти). 

Щомісячно 47 громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорії 1 та 2), отримують компенсацію вартості продуктів харчування. З початку року виплачено компенсацію на загальну суму 91,1 тис. грн.

Щорічну допомогу на оздоровлення отримали 49 осіб, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи на суму 5,1 тис. грн.

Згідно з Програмою надання допомоги мешканцям Ізмаїльського району на 2016-2020 роки «Милосердя в дії» надано матеріальну допомогу 35 особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи  на загальну суму 10,5 тис. грн. (по 300 грн. кожному).

За рахунок коштів Ізмаїльської районної ради виплачено матеріальну допомогу 30-м учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС на загальну суму 9 тис. грн. (по 300 грн. кожному).

        Виплачена компенсація за невикористану санаторно-курортну путівку 2-м учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 1 категорії на загальну суму 1,05 тис. грн.

 

        Також були розглянуті актуальні питання: про контроль за виконанням заходів з підготовки до опалювального сезону в осінньо-зимовий період  2019-2020 рр. та про підсумки роботи зі зверненнями громадян в архівному відділі районної державної адміністрації.

 

        За результатами апаратної наради Наталія Тодорова надала працівникам райдержадміністрації ряд доручень.

 

 

 

Сектор комунікацій з громадськістю

Ізмаїльської райдержадміністрації