08.07.2019

8 липня – День родини

Дорогі мешканці Ізмаїльщини!

 

Прийміть найщиріші вітання з Днем родини!

 

   Сім’я – це джерело любові та поваги, щирості та тепла, це те підґрунтя, на якому будується будь-яке цивілізоване суспільство. Саме родина є тією маленькою, але такою міцною цеглинкою, з котрої розпочинається держава, її добробут, економічний і культурний поступ.

    Значний вплив на формування особистості, життєвих цінностей та орієнтирів має саме родина. Джерело любові до ближнього, повага до старших також беруть початок із родинного кола.

    Місія цього дня – привернути увагу до численних проблем родин, які опинились у скрутних життєвих обставинах. Кожна така родина має право на підтримку та турботу. 

    І дуже важливо, щоб у кожної дитини були люблячі батьки, які виховуватимуть її у повазі, відвертості, любові до рідного краю та прагненні зробити життя кращим.

    Тепло сімейного вогнища, подружня вірність, турбота про дітей та батьків завжди були і залишаються для нас найважливішими суспільними цінностями.

    Від імені Ізмаїльської районної державної адміністрації бажаю вам міцного здоров’я, миру, злагоди та достатку. Нехай ваші домівки завжди будуть зігріті теплом любові, щирості та взаєморозуміння!

 

З повагою

голова Ізмаїльської районної державної адміністрації

Наталія Тодорова