05.02.2019

24 випускники першої групи Навчального центру Морської охорони закінчили навчання і вирушили до майбутніх підрозділів служби

РЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МОРСЬКОЇ ОХОРОНИ

ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Україна, 65026, м. Одеса, вул. Приморська, 3а

тел.: (048) 789-03-06, (067) 976-59-34

e-mail: rumo_press@ukr.net 

 

ПРЕС-РЕЛІЗ 

 

24 випускники першої групи Навчального центру Морської охорони закінчили навчання і вирушили до майбутніх підрозділів служби

 

Сьогодні в Навчальному центрі Морської охорони відбулися урочисті заходи з нагоди випуску першої навчальної групи військовослужбовців строкової служби призову осінь-2018. 24 новоспечені морські прикордонники закінчили тримісячний курс навчання та отримали відомчі сертифікати із первинного фаху.

Бійці вивчали основи застосування артилерійського озброєння, специфіку зв’язку на морі, ази штурманської та радіолокаційної підготовки, практично пізнавали будову та устрій кораблів та катерів Морської охорони, відпрацьовували перші навички боротьби за живучість надводного корабля.

В урочистий день випуску з Навчального центру 5 відмінників всіх видів підготовки та військової дисципліни отримали перші підвищення у військовому званні. Погони старшого матроса їм вручив начальник Навчального центру Морської охорони капітан 1 рангу Ілля Куценко.

«Цікаво, що всі сьогоднішні випускники вихідці з Запорізької, Черкаської та Чернівецької областей і в цивільному житті ніколи не були пов’язані із морем. Але козацький дух і прагнення служити у багатьох горить в очах. Вони на собі відчули, як можна за короткий термін опанувати нові знання, вміння, зрости над собою, перемогти свої страхи й невпевненість. Саме в цьому запорука нашої національної єдності, нашої незламності, нашої перемоги», - зауважив начальник відділу професійної підготовки Регіонального управління морської охорони капітан 1 рангу Юрій Алейников, який від імені керівництва вітав випускників із успішним завершенням навчання.

Просто з урочистостей бійці відправилися до Одеського загону морської охорони, де отримають розподіл до складу екіпажів кораблів та катерів Морської охорони.

А рівно за місяць у Навчальному центрі відбудеться випуск другої навчальної групи того самого осіннього призову 2018 року.