22.10.2014

Юні натуралісти Ізмаїльського району взяли участь в обласній натуралістичній виставці "Щедрість рідної землі"

Минулого тижня учні Ізмаїльського району взяли участь в обласній  натуралістичній виставці "Щедрість рідної землі", яка відбулася в Одеському обласному гуманітарному центрі позашкільної освіти та виховання. Участі в обласному етапі передувала виставка районна, яка визначила найкращих натуралістів, що прозвітували в області. 49 дослідницьких робіт, творчих звітів, проектів, 21 робота з природного матеріалу, 12 експонатів з куточка музею хліба були  представлені на обласній виставці досягнень юних натуралістів.

25 районів області,  райони м. Одеса та міста області взяли участь у роботі виставки, експозиція якої складалась з розділів, що передбачають висвітлення основних напрямів еколого-натуралістичної творчості. Зокрема, учнівська молодь Ізмаїльщини продемонструвала  хист в  практичній      природоохоронній роботі, в дослідницькій роботі в галузі сільського та лісового господарства, практичні навички роботи з природним матеріалом,  володіння народними ремеслами та ін.

Ізмаїльський район в конкурсі талановитої учнівської молоді посів почесне друге місце.  

Подібного роду заходи демонструють кращий передовий досвід в освітній та виховній галузях еколого-натуралістичної роботи серед педагогів та учнівської молоді Одеської області.