16.10.2014

Відкриття V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в Кам’янському НВК

Нещодавно  в   Кам’янському   навчально-виховному комплексі   відбулося   урочисте   відкриття V Міжнародного  мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді  імені Тараса Шевченка.  

 Метою конкурсу є показ світової величі Кобзаря, неосяжності його таланту, ролі великого сина українського народу в літературній спадщині та культурі українського народу. Подібні заходи призвані виховувати почуття національної гідності, гордості за великого патріота України, прививати любов та шану до слова українського Пророка.

Учні НВК активно взяли участь в урочистостях з цієї нагоди. Під час заходу звучало слово митця, пісні, що написані на слова поета, було згадано духовні заповіти Т. Г. Шевченка. Крім того, учням був представлений відеоролик висловів поета, що стали крилатими.

   Приємно те, що діти розуміють цінність того скарбу, який залишив Великий Кобзар і вкотре засвідчили свою любов та пошану до його творчої спадщини.