28.04.2016

Про проведення весняних природоохоронних акцій у школах району

Протягом квітня 2016 року в Ізмаїльському районі з метою покращення екологічної ситуації, поліпшення екологічної культури школярів, набуття досвіду і навичок з розв’язання екологічних проблем, дбайливого ставлення до природи, почуття відповідальності за навколишнє середовище учнями та працівниками 19 шкіл району впорядковано пришкільні території, парки, сквери, зібрано сміття, збільшені площі зелених насаджень.

У школах району продовжено акцію «Зробимо нашу школу зеленою та квітучою», в рамках якої оновлені та посаджені нові квіти по класним кімнатам, коридорам шкіл, розбито квітники і посаджені багаторічні та однорічні квіти, побілено бордюри, дерева.

У Суворовській школі 23.04.2016 року проведено щорічний суботник. Як завжди, у заході взяли участь всі учні школи, вчителі та технічний персонал. Суботник проходив у веселій і дружній атмосфері. Грав духовий оркестр школи. Спочатку пройшла лінійка, на якій виступив директор школи Кадієвський П.П. Він розповів усім про насущні проблеми екології селища, потім виступила Мельниченко В.П., керівник гуртка «Юні екологи». Вона очолювала штаб з підготовки до суботника і розповіла про план роботи на цей день, про те, як важливо підтримувати чистоту довкілля. Під час суботника територія школи була практично повністю приведена до ладу: підстрижені дерева, чагарники, зібране сміття, зачищені доріжки, побілені дерева і бордюри, облагороджені клумби, скошена трава на території школи, прибрано сміття з берегової зони (зона пляжу) о.Катлабух.

У Комишівській ЗОШ під керівництвом вчителя біології Гельмана В.М. та педагога-організатора Пуйческу Н.В. проведено шкільну конференцію «День водних ресурсів». Представники 5-10 класів підготували виступи на теми «Риби, які мешкають у нашому лимані», «Лютік»; «Плавневі землі с.Комишівка», «Еника», «Молюски», «Флора та фауна життя озера Китай». Діти із зацікавленістю брали участь в обговоренні питань з даної теми. Пізнавальною була розповідь вчителя біології про рослинність прибережних та заболочених території місцевості.

Члени гуртка «Юні охоронці природи» Саф’янської ЗОШ (кер. Георгієва Н.А.) підготували відкрите заняття для учнів школи «Живе обличчя моєї Землі». Заняття розпочалося відеороликом «Моя Україна». Учні у віршованій формі висловили своє відношення до стану довкілля на Україні. Фільм «Планета нуждается в каждомиз нас» змусив кожного замислитись про його вклад у справу покращення екологічної ситуації. Свої думки гуртківці мали змогу висловити у творі-мініатюрі «Чи належить довкілля людству?». Пісня у виконанні учнів 7 класу «Свята моя Земля» додала ліричного настрою заходу.

Відділ освіти Ізмаїльської райдержадміністрації