28.04.2016

Про проведення районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

21 квітня на базі Палацу спорту ім. М.Г. Миндру (с. Кам’янка) пройшов районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), яка є важливою складовою патріотичного виховання молоді нашої країни.

У змаганнях взяли участь команди 13 шкіл району – Суворовської, Утконосівської, Кирничанської, Старонекрасівської, Комишівської, Озернянської, Першотравневської, Муравлівської, Саф’янської, Бросківської, Каланчацької, Кам'янського та Матроського НВК (по 12 учнів 5-10 класів). Відкриваючи змагання, начальник відділу освіти Ізмаїльської районної державної адміністрації Т. Г. Якименко відзначила позитивну роль даного заходу у формуванні патріотичного духу, готовності захищати свою Батьківщину, правильних життєвих орієнтирів і цінностей у підростаючого покоління.

Під час змагань учасники гри виконали кілька видів конкурсних завдань. Перший з них - «Візитка» - складався з художньо-творчого представлення роя (гімн, емблема, девіз, прапор, інформація про навчальний заклад, особливості місця проживання, стінгазета, пісня, стройові вправи). Також в програму змагань входили вікторина на знання історії України (і, зокрема, козацтва і Збройних Сил), медична підготовка (надання долікарської допомоги потерпілому), туристсько-спортивна естафета на смузі перешкод, стрільба з пневматичної зброї, рухлива гра з м’ячем, перетягування канату.

За підсумками напруженої, але веселої і азартної боротьби, переможцем районного етапу стала команда Кам'янського НВК. Друге місце розділили збірні Першотравневської та Суворовської ЗОШ. Третє місце посіли учні Кирничанської та Комишівської ЗОШ. Призерам були вручені грамоти та дипломи районного відділу освіти, як у кожному конкурсі, так і в загальнокомандному заліку.

 

 Відділ освіти Ізмаїльської райдержадміністрації