07.10.2016

«Про підсумки районної виставки досягнень юних натуралістів «Щедрість рідної землі -2016»

06.10.2016 року на базі Станції юних натуралістів м.Ізмаїл була проведена щорічна районна виставка досягнень юних натуралістів «Щедрість рідної землі -2016». Виставка проводиться з метою сприяння розвитку пріоритетних напрямків еколого-натуралістичної освіти.

         У виставці прийняли участь учні 19 шкіл району та вихованці гуртків ЦДЮТ еколого-натуралістичного напрямку.

         Було представлено 376виробів у розділі «Практичні навички роботи з природним матеріалом, володіння народними ремеслами» (вироби з соломи, лози, різноманітні панно, гончарство, петриківський розпис, художнє різьблення по дереву, традиційна народна іграшка); 141 робота у розділах «Практична природоохоронна робота», «Продуктивна праця ідослідницька робота учнів» (звіти про проведення природоохоронних акцій, екологічні проекти, дослідницькі роботи, планшети). У розділі «Робота куточку чи музею хліба» було представлено багато виробів з тіста (караваї, пироги, вертути, плачинди з сиром, пампушки, різноманітні тістечка, печиво та ін.), стенди, планшети, презентації, фотозвіти про роботу куточка хлібу, малюнки на тему «Хліб очима дітей».

Виставка кожної школи була представлена та захищена учнями. Найяскравішими були презентації Комишівської, Утконосівської, Старонекрасівської, Кислицької та Новопокровської ЗОШ.

За підсумками виставки будуть нагороджені грамотами відділу освіти Ізмаїльської райдержадміністрації 66 учнів та грамотами Центру дитячої та юнацької творчості 61учень.

Найкращі експонати відібрані для участі в обласній виставці досягнень юних натуралістів, яка проходитиме з 11.10 по 13.10. 2016 р. на базі Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання.

Веселий настрій та доброзичливу атмосферу на виставці забезпечили учасники художньої самодіяльності –вихованки гуртка ЦДЮТ «Вокальний»на базіБросківської ЗОШ (кер. Фірсова О.Г.).

Журі відзначило високий рівень підготовки всіх шкіл до районної натуралістичної виставки.

 

 

В.о.начальника відділу освіти  З.С. Шулянська