Посади та контакти

Посада

                 П.І.Б.

телефон

Голова РДА

Стойкова Валентина Пилипівна                                                       

ф.2-01-46

 

Перший заступник голови РДА

Кришко Геннадій Григорович                                 

2-01-46

Заступник голови РДА

Хаджиков Петро Васильович                                                

6-52-68

Керівник апарату РДА

Григорчук Ганна Петрівна

6-53-32

Приймальня

Шукаль Олена Анатоліївна

2-01-46

Ф.2-01-46

Начальник відділу організаційно – кадрової роботи

Аношина Ірина Володимирівна                                                           

 

 

6-52-68

 

 

Головний спеціаліст відділу організаційно – кадрової роботи

Лєвченко Марія Василівна

Головний спеціаліст відділу організаційно – кадрової роботи

Лапшина Ольга Володимирівна

Начальник відділу діловодства і контролю

Сілаєва Жанна Сергіївна

6-53-32

 

Головний спеціаліст відділу діловодства і контролю

Рознетовська Ольга Володимирівна

Головний спеціаліст відділу діловодства і контролю

Кравченко Олена Леонидівна

Начальник відділу ведення державного реєстру виборців          

Колесніченко Юлія Андріївна

 

 

7-50-40

2-04-08

6-52-68

Головний спеціаліст ВВДРВ

Тірон Аліна Іванівна

Головний спеціаліст ВВДРВ        

Бічуч Наталія Борисівна

Завідувач сектору з юридичного забезпечення

Азман Альона Михайлівна

 

 

2-12-33

Головний спеціаліст сектору з юридичного забезпечення

 

 

Начальник архівного відділу

Волкова Оксана Іванівна

6-52-68

 

Головний спеціаліст  мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами

Гульпа Сергій Кирилович

7-24-56

 

Головний спеціаліст з питань НС

Пейчев Дмитро Георгійович  

7-24-56

 

Завідувач сектору комунікації з громадськістю 

Клопот Валентина Миколаївна

 

2-12-33

 

 

Головний спеціаліст сектору комунікації з громадськістю

 

Райлян Лілія Михайлівна

Начальник відділу ФГЗ – головний бухгалтер

Монашко Наталя Кузьмівна                                        

6-53-32

 

Головний спеціаліст відділу ФГЗ

Хаджикова Альона Євгенівна

Начальник відділу освіти

Якименко Тетяна Григорівна

2-31-53

2-13-38

2-11-85

Головний спеціаліст відділу освіти

 

Шулянська Зинаїда Сергіївна

2-00–33

Бухгалтерія РАЙОО

Харітова Марія Павлівна

6-53-79

Єлизавета Семенівна

Софія Петрівна

 

2-11-85

Начальник відділу культури і туризму

Чілік Людмила Григорівна

2-10-19

 

Методичний кабінет відділу культури і туризму

Стрижак Раїса Іванівна

2-14-81

 

Начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту 

Берестецька Олена Петрівна

 

 

 

2-04-08

 

Головний спеціаліст відділу у справах сім'ї, молоді та спорту

Барков Геннадій Петрович

 

Головний архітектор району

 

 

В.о. начальника відділу капітального будівництва      

Вітков Володимир Павлович

 

 

 

7-23-32

Головний спеціаліст відділу капітального будівництва

Москвич Парасковія Василівна

Начальник відділу економіки, соціально – економічного розвитку та підприємництва

Тодорова Наталя Іванівна

 

 

 

7-23-98

Головний спеціаліст відділу економіки, соціально – економічного розвитку та підприємництва

Делігіоз Валерія Анатоліївна

Дімітрієва Наталія

Височенко Альона  Володимирівна

 

Начальник відділу надання адміністративних послуг

Корольова Олена Віталіївна

 

 

2-26-23

Адміністратори

Кузьменко Інна Вікторівна

Чумаченко Світлана Анатоліївна

Начальник фінансового управління

Стоілова Марина Миколаївна

7-22-53

7-23-20

Начальник відділу ФГЗ головний бухгалтер фінансового управління

Колісникова Іна Олександрівна

6-53-27

 

Начальник управління  соціального захисту населення

Грамма Галина Олександрівна

7-52-01+

Зам. начальника управління соціального захисту населення

Миргородська Олександра Іванівна

7-52-01

2-17-03

2-11-86

2-11-63

Начальник управління АПР

Ніколаєв Сергій                Афанасійович                   

7-23-32

 

Відділ ринків сільськогосподарської продукції, інженерно-технічного забезпечення та безпеки праці

 

Череш Олександр Олександрович

 

 

 

2-04-08

Головний спеціаліст відділу

Генова Ольга Миколаївна

Улезко Катерина Іванівна

7-23-32

2-04-08

Відділ з питань харчової та переробної промисловості, земельно-орендних відносин, економічного аналізу, кредитування та інвестицій

 

 

Желєва Вікторія Миколаївна

 

 

 

 

 

7-23-32

 

 

Головний спеціаліст відділу

Сабанчук Олена  Петрівна

 

Начальник служби у справах дітей

Арешкіна Світлана Ігорівна

7-54-46

Головні спеціалісти ССД:

Каражова Марина Степанівна

7-54-46

Казани Валентина Іванівна

Головний спеціаліст сектору опіки, піклування та усиновлення

Бєлік Лаура Семенівна

Директор ІРЦСССДМ                       

Брусова Маргарита Василівна

7-54-47

 

Відділ Держземагенства у Ізмаїльському р-ні Одеської обл.                                        

Чумаченко Костянтин Володимирович

с-р Діана Сергіївна

Жеков Олександр Михайлович

6-53-94

7-20-05

2-65-73

ЦРЛ

(комунальна установа Ізм. райради «Центральна районна лікарня Ізм. Р-ну»)

                    

 

Садковський Олег Володимирович

Цвигун Юрій Васильович

 

Солоп Віктор Григорович        

Котлованова Світлана Миколаївна

2-06-37с

6-40-06

6-20-08

ф.2-06-25

2-05-87

6-53-31

2-06-12

2-66-42