07.02.2014

- В Ізмаїльському районі затвердили План заходів щодо реалізації Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства у 2014 році.

На виконання Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні, затвердженої відповідним Указом Президента Віктора Януковича, 5 лютого відбулось публічне громадське обговорення проекту Плану заходів щодо реалізації Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства Ізмаїльської райдержадміністрації у 2014 році.
Громадські слухання відбулись за участі представників органів виконавчої влади, громадськості та ЗМІ.
У ході обговорення начальник відділу комунікацій з громадськістю апарату Ізмаїльської райдержадміністрації Пейчев Д.Г., презентуючи проект Плану, відзначив, що «формування інститутів громадянського суспільства та їх розвиток є одним із пріоритетів державної політики. Так, з метою створення сприятливих умов для подальшого розвитку в районі громадянського суспільства, запровадження ефективного механізму взаємодії його інститутів з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, розроблено проект Плану заходів щодо реалізації Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства Ізмаїльської райдержадміністрації у 2014 році. 
Було також зазначено, що всі бажаючі можуть ознайомитись з цим планом на офіційному сайті Ізмаїльської райдержадміністрації у розділі «Громадська рада».
Після обговорення присутніми було вирішено прийняти наданий проект за основу та затвердити запропонований План заходів.