04.09.2014

В Ізмаїльській райдержадміністрації обговорили питання соціального захисту населення в умовах підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги 4 вересня в Ізмаїльській райдержадміністрації під головуванням Сергія Павлухіна, голови адміністрації, відбувся

4 вересня в Ізмаїльській райдержадміністрації під головуванням Сергія Павлухіна, голови адміністрації, відбувся круглий стіл на тему: «Інформування населення про зростання оплати на житлово-комунальні послуги та порядок надання компенсації». Як зазначив Сергій Олександрович, «згідно з Постановою Кабінету Міністрів України «Про посилення соціального захисту населення в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги», яка набрала чинності 1 липня цього року,  затверджено порядок призначення і надання населенню компенсації додаткових витрат на оплату комунальних послуг. Тому необхідно якомога активніше проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу задля підвищення обізнаності населення з цієї теми». 

У заході взяли участь перший заступник голови адміністрації А.В.Старцева, представники Управління соціального захисту населення, відповідальні працівники сільських рад району з питань соціального захисту населення, члени Громадської ради та ЗМІ.

Начальник відділу соціальних виплат Управління соціального захисту населення Тетяна Геворкова довела до присутніх роз’яснення положень Постанови і пояснила, що  матимуть право на отримання компенсації додаткових витрат на оплату комунальних послуг  сім’ї, у яких середньомісячний сукупний дохід за попередні шість місяців не перевищував величини прожиткового мінімуму для сім’ї. Таким чином, зазначені сім’ї не будуть платити більше, ніж платили до підвищення цін і тарифів на природний газ і теплову енергію.

Крім того, присутнім були роздані методичні рекомендації щодо застосування окремих норм відповідного Урядового рішення, а також рекомендована форма заяви для призначення компенсації додаткових витрат на оплату комунальних послуг.