25.06.2014

В Ізмаїльському районі продовжуються заходи з обговорення проекту Закону України "Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)"


Обговорення проекту  Закону України "Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)" на засіданні Громадської ради при Ізмаїльській райдержадміністрації, яке відбулось 22 травня під головуванням  голови Громадської ради Ілікчієва Валентина Васильовича. 

 

29 травня в актовому залі Ізмаїльської райдержадміністрації під головуванням Василя Антонюка, голови Ізмаїльської районної ради, відбулось громадське обговорення проекту Закону України "Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)". В обговоренні прийняли участь голова райдержадміністрації Сергій Павлухін та його заступники, сільські голови, представники політичних та громадських організацій, працівники органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, місцеві ЗМІ.

6 червня Ізмаїльщину відвідав заступник голови обласної ради П.В.Хлицов. Під його головуванням в малому залі Ізмаїльської міськради відбулось засідання з обговорення проекту змін до Основного Закону України щодо децентралізації влади.

 

На апаратній нараді, 16 червня, яку очолив голова Ізмаїльської райдержадміністрації Сергій Павлухін, керівники структурних підрозділів адміністрації та територіальних органів виконавчої влади обговорили питання "Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)". Керівник апарату Недашківський В.В. наголосив на необхідності продовження роботи по обговоренню з громадськістю змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади. 

 

17 червня в управлінні соціального захисту населення Ізмаїльської районної державної адміністрації відбулось обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)». Обговорення розпочалось із роз’яснень начальника управління Хаджи Надії Іванівни щодо змін до Конституції України та курсу Уряду на децентралізацію влади в Україні.