25.06.2014

На засіданні громадської ради при Ізмаїльській райдержадміністрації обговорили проект Закону України "Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)"

22 травня відбулось засідання Громадської ради при Ізмаїльській райдержадміністрації. Вів засідання голова Громадської ради Ілікчієв Валентин Васильович. Були присутні члени Громадської ради, а також в засіданні приймали участь начальник відділу комунікацій з громадськістю Д.Г.Пейчев та головний спеціаліст відділу комунікацій з громадськістю В.М.Клопот.

По основному питанню виступив Дмитро Пейчев, він зазначив, що зміни до Конституції ляжуть в основу законів, необхідних для практичного впровадження реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади в цілому.
«Проект Закону України "Про внесення змін до Конституції України» передбачає значні зміни в Бюджетному Кодексі, в законодавстві про місцеве самоврядування, про місцеве представництво державної влади, об'єднання і співпрацю територіальних громад, про формування сучасної регіональної політики», - підкреслив він.

Під час обговорення звучали різні точки зору, але учасники засідання зійшлися на тому, що прийняття таких змін в Конституції України сприятиме більш ефективній роботі органів влади та місцевого самоврядування, що надасть змогу громадам і загалом державі встати на шлях розвитку та процвітання.

Під час засідання учасники публічного заходу, що пройшов у форму конструктивного діалогу, мали можливість висловити особисту думку з питань щодо децентралізації влади та надати свої пропозиції.