02.12.2013

На засіданні громадської ради при Ізмаїльській райдержадміністрації обговорили питання щодо євроінтеграційних процесів в Україні.

У світлі останніх подій в Україні навколо підписання угоди про асоціацію з ЄС виникає багато питань та протиріч. У зв’язку з цим, 29 листопада відбулось засідання громадської ради при Ізмаїльській райдержадміністрації, на якому головою Ізмаїльської райдержадміністрації Сергієм Павлухіним була надана інформація щодо євроінтеграційних процесів в Україні. 
Серед запрошених: перший заступник голови Ізмаїльської РДА Старцева А
В., заступник голови Ізмаїльської РДА Хаджиков П. В . , керівник апарату РДА Недашківський В . В. , начальник управління АПР РДА Ніколаєв С. А. , начальник відділу освіти Якименко Т. Гр . , начальник відділу культури і туризму Чілік Л. Гр. , начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Берестецька О. П ., начальник управління соціального захисту населення Хаджи Н. І ., головний лікар ЦРЛ Ізмаїльського району Садковський ОВ ., голова фракції Партії регіонів в Ізмаїльській районній раді Комарова Т. В., голова фракції Народної партії в Ізмаїльській районній раді Арнаут А. Г
та представники ЗМІ. 
Почалось зас 
ідання із виступу голови Ізмаїльської райдержадміністрації Сергія Павлухіна, який роз’яснив присутнім позицію Президента щодо підписання Угоди про асоціацію з ЄС. Сергій Олександрович підкреслив, що рішення Уряду взяти вимушену паузу в процесі підписання Угоди було прийнято в результаті глибокого аналізу та реалістичної оцінки тих економічних проблем, які виникли у ході підготовки до підписання Угоди про асоціацію. «Сьогодні Україна недостатньо підготовлена для вступу в ЄС. Поки що економічна ситуація, яка склалась в державі, не дозволяє нам бути конкурентноспроможними. Але не дивлячись на ті протиріччя, які виникають, європейський вибір залишається для України незмінним, він є стратегічним напрямком для подальшого розвитку нашої держави. Як би не складались відносини в трикутнику Україна – ЄС – Росія, ми чітко можемо заявити, що у нас нема ані ворогів, ані друзів. В нас тільки інтереси», - підкреслив Сергій Павлухін. 
З нагальної теми також виступили голова громадської ради при Ізмаїльській РДА Валентин Ілікчієв, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Сергій Ніколаєв та голова районної ради ветеранів Вірджинія Гірник. 
Валентин Васильович наголосив, що для того щоб стати конкурентноспроможною державою, Україна перш за все має побудувати «ЄС» у себе вдома. 
По завершенню засідання було прийнято рішення: інформацію голови Ізмаїльської райдержадміністрації Сергія Павлухіна щодо євроінтеграційних процесів в Україні прийняти до відома, підтримати позицію Президента України Віктора Януковича відносно інтеграції в ЄС з урахуванням реальної економічної ситуації в країні без усілякої її політизації.