13.11.2013

На засіданні Громадської ради при Ізмаїльській райдержадміністрації говорили про розвиток громадянського суспільства.

11 листопада відбулось засідання Громадської ради при Ізмаїльській райдержадміністрації. Вів засідання заступник голови Громадської ради Григорій Чепой. Окрім членів ради в засіданні приймали участь в.о. начальника відділу комунікацій з громадськістю Валентина Клопот, головні спеціалісти відділу комунікацій з громадськістю Олена Раділова, Тетята Калініна та начальник управління соціального захисту населення Надія Хаджи. Серед запрошених були: представник відділу освіти Ольга Копил, представник відділу культури і туризму Юрій Кулава, представник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Генадій Барков, голова фракції Партії регіонів в Ізмаїльській районній раді Тетяна Комарова, голова фракції Соціалістичної партії України в Ізмаїльській районній раді Володимир Яковенко та представники ЗМІ.
Засідання почалось із доповіді Валентини Клопот про стан реалізації Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні. Валентина Миколаївна підкреслила, що в Ізмаїльському районі триває робота з налагодження конструктивної взаємодії з інститутами громадянського суспільства для вирішення питань державного управління і суспільного життя на основі діалогу і соціального партнерства.
Про створення в соціальній сфері безбар’ єрного середовища для осіб з інвалідністю доповідала Надія Хаджи, яка надала інформацію про заходи щодо створення сприятливих умов для життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями (в Ізмаїльському районі 95,6% об’єктів соціально-культурного призначення обладнані пандусами, 15 місць виділено для паркування автотранспортних заходів для інвалідів, встановлено 36 дорожніх знаків і табличок для безперешкодного паркування транспортних засобів інвалідів, надано спеціалізований транспорт).
Олена Раділова інформувала про створення культурно-історичного альманаху Одеської області, ініційованого Громадською радою при Одеській обласній державній адміністрації. Також Олена Іванівна зазначила, що оголошено конкурс на здобуття Премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва, в якому можуть взяти участь керівники видавництв, творчих спілок письменників, художників, театральних діячів, кінематографістів.
Засідання було завершено інформацією Валентини Клопот про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями та творчими спілками, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів/Одеського обласного бюджету у 2014 році. Підводячи підсумки засідання, Григорій Чепой підкреслив, що представники громадської ради, структурних підрозділів, а також засобів масових інформацій продовжують тісно проводити роботу, направлену на розвиток громадянського суспільства та надавати громадськості регулярні консультації з важливих питань життєдіяльності району. Питання, внесені до порядку денного були детально розглянуті та прийняті до відома присутніми.