21.02.2014

Прямі іноземні інвестиції в Ізмаїльський район

 За даними Головного управління статистики в Одеській області, станом на 1 квітня 2014 року сума прямих іноземних інвестицій, внесених з початку інвестування в статутний капітал підприємств області, склала 1563,1 млн. дол. США. Це на 6,5% менше, ніж на початок року. Загальна кількість підприємств, у які надійшли прямі іноземні інвестиції від нерезидентів, нараховує 1137 суб'єктів. 
 При цьому на одну особу населення області в середньому доводиться 655 дол. США прямих інвестицій. 
 Сума прямих іноземних інвестицій у підприємства Ізмаїльського району (7 юридичних осіб) склала 177,5 тис. дол. США, що на 23% менше, ніж на початок року. Питома вага інвестицій складає лише 0,01% від загального обсягу по області. До основних країн-інвесторів, на які приходиться 83,7% загального обсягу прямих інвестицій Ізмаїльського району, відносяться Кіпр і Румунія. Більша частина інвестицій вкладена в промислові підприємства району. 
 Серед міст і районів обласного підпорядкування найбільшу питому вагу зберігають м.Іллічівськ (17,8%), Овідіопольський район (8,2%), м.Южний (5,8%) і Комінтернівський район (4,9%).

 

 Заст.начальника
 відділу статистики соціальних програм та послуг І.Г.Задоріна