25.11.2014

Літній відпочинок в шкільних таборах

Головне управління статистики в Одеській області узагальнило підсумки статистичної звітності щодо дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за літо 2014 року.

            Влітку 2014 на території Одещини були відкриті 997 дитячих оздоровчих таборів (дитячі оздоровчі санаторного типу, стаціонарні праці та відпочинку, з денним перебуванням на базі шкіл, інтернатних дошкільних, позашкільних, культурно-освітніх, спортивних установ , профільні табори (спортивно-оздоровчі, юних техніків), оздоровчі табори для дітей сиріт).

            В Ізмаїльському районі протягом літа працювали 19 таборів з денним перебуванням (1.9% від загальної кількості таборів Одеської області). В них відпочило 2887 дітей, що склало 2.0% від кількості оздоровлених за літо дітей в таборах по області. Для дітей проводилися культурно-масові заходи, екскурсії, спортивні ігри, змагання.
В таборах відпочивали діти з малозабезпечених і багатодітних сімей (1087 дітей), діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування (33 дитини), діти-інваліди (35 дітей), діти, які постраждали від наслідків аварії на ЧАЕС (6 дітей).

 

 

 

 

Головний спеціаліст-економіст

УС в Ізмаїльському районі                                                                                          Т.В.Колосова